دکتر سارع زرع پیما

کربوکسی تراپی واژن در اهواز

فهرست مطالب

کربوکسی تراپی واژن در اهواز، امروزه به یکی از عمل های پرطرفدار زیبایی در ایران تبدیل شده است.

خانم‌ هایی که دچار تیرگی های بیش از حد در قسمت تناسلی خود هستند.

برای رفع این تیرگی ها اقدام می‌کنند زیرا تیرگی های واژن موجب می‌شود تا اعتماد به نفس و میل جنسی در پایین بیاید.

در این مقاله می خواهیم در رابطه با دلیل تیرگی و سیاهی واژن و رفع آن با کربوکسی تراپی صحبت کنیم پس با ما در این مقاله همراه باشید.

کربوکسی تراپی واژن در اهواز

دلایل تیرگی لبه های واژن چیست؟

دلیل ژنتیکی از عوامل اصلی تیرگی واژن در خانم ها می باشد.

در خانم به خاطر داشتن نوع خاصی از پوست باعث شل شدگی واژن و تیرگی واژن می باشد از دیگر دلایلی که باعث تیرگی واژن میشود عبارتند از:

  • کاهش کلاژن سازی در ناحیه تناسلی با بالا رفتن سن
  • یائسگی
  • تغییرات هورمونی ناشی از برخی از دارو ها
  • نشستن های طولانی به صورت مکرر در طول روز
  • شیو کردن زیاد موهای زائد
  • تعریق و رطوبت زیاد در نواحی تناسلی به خاطر پوشیدن لباس زیر تنگ و ورزش های دوچرخه سواری به واژن فشار زیادی وارد به واژن

فشار بیش از حد ناحیه تناسلی به خاطر پیاده روی های بیش از حد همچنین رژیم های لاغری که باعث با کاهش وزن همراه است و می تواند یکی از دلایل افتادگی واژن و تیرگی آن باشد. 

افتادگی پوست واژن و تیرگی های لبه های ماژور باعث کاهش میل جنسی و احساس خجالت و کمبود اعتماد به نفس در فرد می شود.

کربوکسی تراپی واژن

روش های برای جوانسازی و زیبایی واژن در اهواز وجود دارد یکی از کم تهاجمی ترین و بهترین روش های آن کربوکسی تراپی است در این روش از دستگاه کربوکسی تراپی برای تزریق کردن گاز دی اکسید کربن به نواحی مورد نظر استفاده می‌شود.

این گاز طبیعی در بدن وجود دارد به کمک سوزن‌های کوچک به محل مدنظر تزریق می گردد.

کربوکسی تراپی باعث اکسیژن رسانی و خون رسانی به ناحیه تناسلی میشود در نتیجه کلاژن سازی در نواحی در مورد نظر افزایش پیدا می کند.

در نتیجه آن استحکام و جوانی ناحیه تناسلی از در پی آن شاهد روشن شدن پوست ناحیه تناسلی و سفت شدن آن چه میشود.

کربوکسی تراپی در اهواز

مزایای کربوکسی تراپی ناحیه تناسلی

زیبایی واژن و جذابیت ناحیه تناسلی و همچنین افزایش اعتماد به نفس بالا رفتن میل جنسی در خانم ها همراه است.

کربوکسی تراپی واژن در اهواز برای رفع چین و چروک ناحیه تناسلی روشن سازی واژن رفع افتادگی واژن رفع اسکارهای ناحیه تناسلی رفع ترک های پوستی و زیبا سازی واژن با انجام میشود.

از مزایای دیگری که برای کربوکسی تراپی می توان نام برد سرپایی بودن این عمل زنانه است و عدم نیاز و بستری در این عمل است در ادامه برخی از مهم ترین مزایای این عمل بیشتر صحبت می کنیم.

روشن سازی واژن با کربوکسی تراپی

در زمان انجام جلسات کربوکسی تراپی برای تیرگی واژن به دریافت کلاژن سازی و جوانسازی واژن خاصیت ارتجاعی در قسمت پوست واژن دوباره می گردد.

در نتیجه پوست واژن کشیده می شود و چین و چروک های آن کاملاً رفع می گردد به همین دلیل بعد از رفع کم کبودی ناشی از تزریق گاز به پوست واژن از تمامی افتادگی حاصل می شود و پوست نمایه تناسلی روشن می گردد.

جوانسازی واژن با کربوکسی تراپی

بهبود خون رسانی و در  قسمت های واژن در اثر تزریق گاز کربن دی اکسید باعث تغذیه بهتر پوست در ناحیه تناسلی و تحریک کلاژن سازی در بازار می گردد.

ساخت کلاژن و الاستین های جدید خاصیت ارتجاعی پوست را در ناحیه تناسلی باعث می گردد در نتیجه کربوکسی تراپی منجر به جوانسازی و رفع شلی ناحیه تناسلی خانم ها میشود.

عوارض کربوکسی تراپی ناحیه تناسلی

بعد از کربوکسی تراپی در محلی که گاز تزریق می شود ممکن است کمی احساس درد سوزش کنید که به سرعت این سوزش رفع می‌شود و کاملاً طبیعی است.

اگر این وضع کاملاً طبیعی باشد، ظرف چند روز از بین می ‌رود اگر کربوکسی تراپی واژن را به واسطه یک پزشک با تجربه انجام دهید به جز اینکه عوارض کربوکسی تراپی همون عوارض جانبی را داشته باشد هیچ گونه عوارض دیگری نخواهید این عمل زیبایی کم تهاجمی و بدون عوارض است.

کربوکسی تراپی واژن درد دارد؟

کربوکسی تراپی واژن بدون خونریزی و درد انجام شود و فقط مقداری درد کم در زمان تزریق گاز به خاطر سوز آن حذف میشود و چیز مهم سختی نیست.

مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی

مراقبت های بعد از عمل کربوکسی تراپی در اهواز

بعد از کربوکسی تراپی ۲۴ ساعت نباید ناحیه تناسلی را شستشو دهید تا ۲۴ ساعت استحمام نکنید به استخر سونا جکوزی و ماندن در وان حمام نروید.

اگر خون ریزی در ناحیه تناسلی که مشاهده کردید نگران نباشید این ها طبیعی هستند و به سرعت رفع می شوند و آن را دستکاری نکنید تا یک ساعت بعد از کربوکسی ترافیک اسید ماده بهداشتی و آرایشی در ناحیه تناسلی استفاده نکنید.

یک روز بعد از کربوکسی تراپی از انجام فعالیت های سنگین و ورزش‌های سنگین دوری کنید علاوه بر این موارد تا زمانی که تمام کبودی ها رفع شود و سوزش ادامه داشته باشد لباس تنگ نپوشید و بهداشت ناحیه تناسلی را رعایت کنید از داشتن رابطه جنسی تا ۱۰ روز خودداری کنید.

مدت ماندگاری کربوکسی تراپی

در زمان طولانی شدن مدت ماندگاری کربوکسی تراپی عوامل دخالت دارند مثل تزریق مناسب به گاز دی اکسید کربن بالا بودن مهارت و تجربه ورزش در کربوکسی تراپی ورزش منظم و رعایت رژیم غذایی سالم انجام لیزر تراپی همراه با کربوکسی تراپی واژن در مواردی که تیرگی بیش از حد واژن و کشاله رون دیده میشود.

اگر مراقبت های بعد از کربوکسی تراپی رعایت کنید ماندگاری آن تا شش ماه یا بیشتر حفظ می شود.

تعداد جلسات کربوکسی تراپی واژن

تعداد جلسات کربوکسی تراپی بستگی به میزان تیرگی و درجه تیرگی ها د ارد هر چقدر درجه تیرگی بیشتر باشد به مراتب تعداد جلسات هم بالاتر می روید.

برای روشن کردن واژن بین ۴ تا ۸ جلسه کربوکسی تراپی لازم است ممکن است در بعضی از افراد و 12جلسه  ادامه داشته باشد تعداد دقیق جلسات را با پزشک با استفاده از معاینات در یک سری آزمایش مشخص می کند.

فرق بین کربوکسی تراپی و لابیاپلاستی

کربوکسی تراپی و لابیاپلاستی دو مقوله کاملا جداگانه هستند در کربوکسی تراپی با استفاده از گاز کربن دی اکسید به روشن سازی و یکنواخت کردن سطح پوست واژن می پردازند با استفاده از این روش کربن را در حجم خیلی کم در قسمتی از پوست تزریق می کنند.

این گاز کاملاً بی خطر است و غیر آمپولی که می باشد با تزریق دی اکسید کربن برای زیر پوست باز میشود به صورت طبیعی اکسیژن در آن قسمت که تزریق انجام شده است بالا برود گردش خون افزایش پیدا کند و در نتیجه باعث یکنواخت شدن و روشن سازی ناحیه تناسلی می شود.

ولی لابیاپلاستی اصلاح فرم لابیاها می‌پردازد به طور کلی در لابیاپلاستی تمامی قسمت های لابیا را که شکل شل آویزان و افتاده داشته اند را برش می دهند و با استفاده از بخیه آن را جمع می کندبستر لابیاپلاستی بیشتر فرم ظاهری واژن مد نظر است و قسمت هایی که دچار نامتقارن شده اند را کاملا اصلاح می کند.

لابیاپلاستی روش‌های متعددی برای انجام دارد که بسته به نوع تشخیص پزشک برای بیمار انجام می شود در برخی از مواقع لابیاها اعضای تکنیک تریم استفاده می‌شود که برش هسته ای هستند تکنیک برش ها نسبتاً طولانی تر می باشند قسمت پرینه را هم درگیر می کند روش دیگری که وجود دارد استفاده از لیزر است که دوره نقاهت کمتری دارد.

فرق بین کربوکسی تراپی و لابیاپلاستی

جوانسازی با کربوکسی تراپی

جوانسازی با کربوکسی تراپی

کربوکسی تراپی درمان برای سلولیت ترک های پوستی و سیاهی زیر چشم می باشد.

درمان را میتوان به صورت مدل های مختلفی انجام داد از تزریق دی اکسید کربن که یک گاز طبیعی در بدن استفاده میشود.

با استفاده از آن در زیر پوست باعث افزایش اکسیژن به سطح پوست میشود با بالا رفتن سن تغییرات مختلفی برای پوست صورت و بدن به وجود خواهد آمد و چروک شدن پوست خشک و شکننده شدن آن و بروز سلولیت تغییر را به همراه خواهد داشت.

 بسیاری از افراد با ظهور اولین نشانه ها به سراغ درمان خواهند و برای از بین بردن آنها تلاش شان را ادامه می‌دهند.

جوانسازی با استفاده از کربوکسی تراپی امروزه به یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبدیل شده است که تاثیر آن به صورت تجربی و هم تحقیقاتی استفاده شده است.

اگر می‌خواهید بدانید جوانسازی پوست با کربوکسی تراپی چگونه است حتما باید راجع به آن تحقیق کنید و از یک پزشک متخصص مشاوره بگیرید.

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =