دکتر سارع زرع پیما

پلاسما تراپی واژن

فهرست مطالب

خانم ها بعد از رسیدن به سن میانسالی و پیری زمانی که دچار یائسگی می شود ساختار بدنش متفاوت می‌شود به همین دلیل شبیه به سن بلوغ و جوانی خود نیستند در زمان بارداری زایمان و یائسگی تغییر و تحولاتی در زندگی خانم ها به وجود می‌آید این تغییرات در سال باعث به هم خوردن نظم هورمون ها می باشد مشکلات زیادی را به وجود می‌آورد.

توجه داشته باشید که در زمان قاعدگی و پریود باعث تولید برخی از هورمون ها به نام استروژن می شود. تولید استروژن در بدن کم بشود عوارض خواهند شد از جمله شل شدن واژن خشکی واژن رو شد و بروز مو های شرمگاهی التهاب و ورم واژن احساس سوزش و خارش در واژن تمامی مواردی که گفته شد باعث میشود خانم ها در هنگام رابطه جنسی به مشکل بربخورد.

یکی از بهترین روشهای جوانسازی واژن استفاده از روش prp واژینال یا پلاسما تراپی است در این روش با استفاده از پلاسمای خون و جوانسازی واژن افراد کمک می‌کند پلاسما حوای فاکتور هایی هست که می‌تواند موجب جوان سازی سلول و جلوگیری از بین رفتن و فرسوده شدن خاصیت واژن میشود.

پلاسمای خون و سلول های بنیادی و محرک وجود دارد لذا زمانی که پلاسما تراپی انجام شود در ناحیه واژن کلاژن سازی صورت می‌گیرد و به خاصیت الاستین سازی پوست کمک می‌کند در از این روی منطقه حالت الاستیکی و کشسانی را به دست می‌آورد و جوان می شود از آنجایی که این منطقه بسیار الاستین و کشسان است در صورت از دست دادن کلاژن به حالت شل و افتاده بر می گردد و باعث کاهش اعتماد به نفس و همچنین کاهش کیفیت رابطه جنسی میشود.

پلاسما تراپی واژن چگونه عمل میکند

قبل از اینکه به سراغ نهایی پلاسماتراپی بروید ابتدا باید ببنید که در پلاسمای خون چه مواردی وجود دارد که می‌تواند منجر به جوانسازی واژن شود به طور کلی به مقدار بسیار زیادی پلاکت به همراه پروتئین باعث تحریک در پلاسمای خون می‌شود که فاکتور های رشد و تعالی که کلاژن و الاستین را به وجود می‌آورد.

مزیت های استفاده از روش پلاسما تراپی واژن

از روش های پلاسما تراپی در سایر بیماری‌ها نیز استفاده خواهد شد اما استفاده از این روش در بازسازی واژن بسیار موفق عمل کرده و توانسته است رضایت عده زیادی از بیماران را جلب نماید بعد از تزریق پلاسما به واژن همه روزه شاهد آبرسانی و جوانسازی در این قسمت از بدن خواهد بود.

از مهمترین وضعیت پلاسما تراپی می توان به موارد زیر اشاره کرد این روش کاملا بی خطر است افزایش میل جنسی را به دنبال دارد و افزایش کیفیت رابطه جنسی را به همراه دارد.

افزایش رابطه صمیمی میان زن و شوهر را به وجود می‌آورد ارگاسم به موقع و لذت بخش را به دنبال دارد هیچ گونه حساسیتی در این رابطه وجود نخواهد داشت هیچ بیماری از طریق بیمارستان دیگری منتقل نخواهد شد و به خاطر اینکه پلاسما از خود فرد گرفته می‌شود.

درمان آتروفی واژن با پلاسما تراپی

به طور کلی منظور از پلاسما تراپی  همان نازک شدن پاره شدن دیواره و احساس سوزش و درد و شل شدن ناحیه واژن و درد در هنگام رابطه جنسی از برخی از موارد حالا در واژن می‌تواند موجب به بی‌خوابی عفونت ‌های مکرر در این ناحیه شود و عوامل زیادی می‌تواند موجب نازک شدن دیواری باشند.

می‌توانیم از این جمله به موارد سرطان روده سرطان پستان سرطان تخمدان و استفاده بی‌رویه از قرص های جلوگیری اشاره کنیم و یائسگی و غیره را هم تحت تأثیر قرار می‌دهد برای اینکه از مبتلا شدن به بیماری آتروفی واژن جلوگیری شود بهتر است لباس های زیر پلاستیکی نباشید از قرصهای ضد بارداری به صورت بی رویه استفاده نکنید ناحیه تناسلی تان را کنترل کنید از پاک کننده های ادراری استفاده نکنید و از استروژن به صورت مداوم استفاده نکنید.

درمان عفونت های مکرر واژن

تنها برای جوانسازی واژن نیست بلکه جنبه درمانی هم دارد یکی از مهمترین کاربرد های پلاسما تراپی درمان عفونت واژینال است این با دارو امکان پذیر است.

درمان مکمل ویروس hpv

یکی از مهمترین کاربردهای پلاسما تراپی در زمان درمان ویروس زگیل تناسلی و hd می باشد این رو بهترین روش های درمانی و حمایتی برای ویروس hpv چیست یعنی ویروس hpv با استفاده از پلاسما را به طور قطعی درمان می‌شود و می‌تواند یکی از روش‌های پیشگیری باشد.

جوانسازی واژن با پلاسما تراپی

از دیگر کاربردهای که پلاسما تراپی دارد جوانسازی واژن می باشد استفاده ترکیبی از کربوکسی تراپی واژن و پلاسما تراپی به جوانسازی ناحیه کمک فراوانی می‌کند.

مراحل درمان با دستگاه پلاسما

بسیاری از افراد برای انجام این کار دچار استرس می‌شوند ولی باید با نحوه انجام آن آشنا شوند تا از استرس تان کم شود این مراحل عبارتند از مشاوره پزشک با بیمار به منظور آگاهی از سوابق بیمه سوابق بیمار و مشکلاتی که دارد انجام دادن بی‌حسی موضعی برای محل قرار است در استراتژی برای آن انجام شود.

انجام دهند پلاسما تراپی به کمک دستگاه پلاسما برای پوست بیمار تجویز دارو بر آگاهی برای بیمار که بعد از پلاسما چه مراقبت هایی را انجام دهد همه این مرحله با توجه به ناحیه تناسلی و وسعت آن ۱۵ تا ۶۰ دقیقه زمان می‌برد در این عمل هیچگونه دردی احساس نمی شود.

آیا پلاسما تراپی واژن همراه با درد

امروز کاندیدا برای روش جوانسازی به وسیله پلاسما تراپی هستند هیچگونه دردی ندارند و یک روش درمانی و زیبایی کاملاً بدون درد و غیر تهاجمی است.

مدت ماندگاری پلاسما تراپی بستگی به نوع پوست هر فرد دارد که چه میزان این پلاسما ماندگار باشد و اینکه چه روشی برای درمان استفاده می‌شود بیشتر به تجربه پزشکی متخصص زنان بستگی خواهد داشت تعداد این جلسه برای هر بیمار متفاوت است و بسته به نوع در مورد زیبایی که می‌خواهد انجام دهد متفاوت می‌شود و همچنین باید به این نکته توجه شود که با یک جلسه درمان می توان به انتظار واقعی برسید برابر یک توصیه می‌شود که مراجعه هفتگی را تا دو هفته یکبار ادامه بدهند.

جلسات معمولا سه تا شش جلسه می باشند زمانی که برای این روش در نظر گرفته می‌شود حدود یک ساعت شرکت پزشک متخصص باید شما را بگیرد و پلاسما بسته را جدا نمایند و بعد از آن در ناحیه رحم تخمدان و زنان را تضمین نمایند در رابطه با نتیجه این روش باید بدانید که بسیار سریع نتیجه می‌گیرد و بعد از تزریق بلافاصله به کلاژن سازی و الاستین سازی در بدنتان می پردازند و منجر به حالت چروکی پوست و مو می‌شود به طور کلی بهتر از این روش حدود یک سال یک بار انجام دهید تزریق بیشتر از اندازه پلاسمای خون می‌تواند مشکلات را به وجود آورد اما اگر شما هر سال یک بار این را انجام دهید میتوانید موجب درمان و تقویت واژن شود و سایر بیماری ها مثل درد ستون فقرات درد کمر و غیره را درمان میکند.

بهترین دکتر زنان برای پلاسما تراپی

این روش از درمان نیازمند مراجعه به یک متخصص زیبایی با تجربه است که با داشتن مهارت کافی بتواند نازیبایی را در بدن شما رفع کند اگر جراح‌زنان مهارت و تجربه کافی را نداشته باشد نمی‌تواند مشکلات جبران ناپذیری را برای شما به وجود آورد انتخاب بهترین دکتر زنان برای پلاسما تراپی در شهرهای بزرگ کمی دشوارتر است و با پرس و جو با تحقیق می توانید پیدا کنید در زمان انتخاب پزشک باید به مهارت و تخصص مجهز بودن به ابزار و وسایل پیشرفته ترکیب کلینیک تمیز و مرتب بودن کلینیک درمانی برخورد حرفه‌ای پزشکان و کارکنان و گذاشتن جراحی برای بیمار با شنیدن مشکلات او حتما توجه کنید.

هزینه پلاسما تراپی واژن

هزینه این عمل در خانم ها متفاوت خواهد بود و بسته به اینکه چه مرکز درمانی مراجعه شود و نوع مشکل تفاوت هزینه خواهد داشت همچنین هزینه بسته به عوامل مثل تخصص پزشک در جلسات پلاسما تراپی مراجعه می‌کند و دستگاهی که برای این کار انجام می‌شود.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر ساره زرع پیما

پیج اینستاگرام دکتر ساره زرع پیما

کانال آپارات دکتر ساره زرع پیما

کانال نماشا دکتر ساره زرع پیما

———————————————————–

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 18 =

بهترین متخصص زنان در اهواز

به طور کلی متخصص زنان و زایمان یکی از پزشکان است که در مسائل مرتبط با سیستم های تولید مثل خانم ها تخصص دارد پزشکان جداگانه در معالجه خانم ‌ها تخصص دارند قرن‌ ها ست که این متخصصان در امور

ادامه مطلب»
آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟؟
لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یکی از شایع ترین جراحی های زنان در قسمت تناسلی شده است که به دلایل مختلفی از قبیل برطرف شدن عفونت های دائم و برای زیباتر شدن و بهبود در روابط جنسی انجام می‌گیرد. برخی از افراد فکر می‌کنند

ادامه مطلب»
زایمان سزارین

همانطور که می دانید هیچ چیز همانند در آغوش گرفتن نوزاد برای مادری که ۹ ماه انتظار او را کشیده است شیرین نخواهد بود. اما برای تحقق یافتن این آرزو نیاز به این است که مراحل زایمان انجام شود امروزه

ادامه مطلب»