دکتر سارع زرع پیما

لیفت واژن با نخ در اهواز

فهرست مطالب

در حال حاضر جراحی‌ های زیبایی بسیاری مورد توجه بانوان قرار گرفته است علم پزشکی به افراد کمک می‌ کند که جوان ‌تر از اینکه هستند به نظر بیایند جراحی ‌های زیبایی فقط مختص صورت نیست.

اندام‌ های دیگر را هم می‌تواند شامل شود جراحی زیبایی واژن در خانم ها طرفداران بسیاری پیدا کرده و تاثیر مثبتی در روابط زناشویی آن ها می‌گذرد و بازسازی واژن و برطرف کردن.

مشکلات واژینال افتادگی و تیرگی و شلی واژن می پردازد ما در این مقاله سعی می کنیم یکی از روش های جوانسازی واژن آن که به صورت سرپایی و سریع انجام می‌شود را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید تا از تکنیک لیفت واژن با نخ و تسریع در جوانسازی برای شما اطلاعاتی را در اختیارتان بگذاریم.

لیفت واژن با نخ یکی از تکنیک ‌های جدید در جوانسازی به حساب می‌آید در این روش با استفاده از نخ های خاردار که در قسمت‌هایی واژن کار گذاشته شده است موجب اصلاحات مشکلات ظاهری و شکلی واژینال می‌شود.

این کار بعد از جذب موجب کشش و تنگ شدن واژن می گردد این روش کسب بهترین و آسان ترین روش های تنگی و اصلاح فرم پرینه به حساب می ‌آید گشادی واژن علاوه بر مشکلات مختلفی که برای خانم ایجاد می‌شود موجب جذب و عفونت های متعدد می شود درمان گشادی واژن به درمان عفونت های زنان هم کمک می‌کنند.

افراد کاندید برای لیفت واژن با نخ

عمل واژن برای گروه سنی بانوانی که یائسته شده اند  انجام شده اما نمی‌توان با قطعیت عنوان کرد که کسان دیگر در طیف های سنی مختلف نمی‌توانند این کار را انجام دهند اگر ایشان به دلیل متعددی مشکل شلی واژن دارید و حس خوشایندی از آن ندارد می‌توان به یک جراح زیبایی زنان مراجعه کنید و به اقداماتی در جهت زیبا شدن واژن تان بپردازید خانم ‌هایی که می‌تواند این کار را انجام دهند عبارتند از بانوان یائسه:

  • افرادی که اختلالات کف لگن دارند.
  • افرادی که ورزش ‌های سنگین انجام می دهند.
  • افرادی که زایمان های مکرر داشته اند.
  • افرادی که دچار شلی واژن هستند
  • افرادی که سکس های متعدد داشته اند.
  • خانم های جوانی که زایمان نداشتند و دچار شلی واژن شدن

مزایای لیفت واژن با نخ

این کار برای جوان سازی بدن دارای مزایای بسیار زیادی است که هر خانمی برای تجربه این کار ترغیب می‌شود برخی از این مزایا بدین شکل است که بدون درد است بدون بیهوشی می باشد رفع شلی و بد شکل و فرمی باشند می پردازد موجب تنگی واژن می گردد.

این کار زیبایی دوره نقاهت خاصی ندارد تاثیر این کار زیبا عمل ‌های جراحی زیبایی واژن تقریبا برابر است برای بانوان یائسه موجب می‌شود که ترشحات آنها به حد نرمال برسد ماندگاری مناسب برای رضایت بخش برای مراجعه‌کنندگان دارد.

ماندگاری لیفت واژن با نخ

با نخ های خاردار انجام می‌گیرد حدودا دقیقه ۶ هم زمان می‌برد که این درخواست جذب بدن شود و در نهایت موجب سفتی عضلات واژن و برطرف شدن مشکلات واژینال می‌گردد.

در نهایت منجر به سفتی عضلات واژن میشود و ماندگاری بسیار بالایی دارد هر چند از زمان انجام نیز بگذرد تاثیر خود را برای عضلات بیشتر خواهد شد و سفتی بیشتری در ناحیه واژن احساس می‌شود ماندگاری لیفت واژن را نمی‌توان با جراحی زیبایی لابیاپلاستی مقایسه کرد اما رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان را به خود اختصاص داده است.

دوران نقاهت لیفت واژن با نخ

روش های زیبایی لیفت واژن با نخ دوره‌ های نقاهت متفاوت دارد ولی کاملا حرفه ‌ای انجام شود دوران نقاهت آن بستگی به بدن فرد دارد اما بدون بیهوشی است و کاملا با بی حسی های موضعی انجام می گیرد خیلی سریع این کار تمام میشود و عمل آن حدود نیم ساعت زمان می‌برد فرد بعد از انجام این کار می‌تواند به راحتی به فعالیت‌ های روزمره خود بپردازد ولی اگر تا ۵ روز از انجام کارهای سنگین و رابطه جنسی خودداری کند بهتر است.

تاثیر لیفت واژن بعد رابطه جنسی

در این روش برای تغییر اندازه ناحیه دهانه واژن انجام می‌شود و یکی از اهداف آن ایجاد تغییرات مثبت در روند رابطه جنسی است یکی از وظایف متخصص زنان این گونه است که مشکلات جنسی خانم ها در برقراری رابطه جنسی با شریک خود را رفع می‌کند.

بنابراین باید دقت فرمایید که اگر این روش تاثیر منفی بر فرایند بگذارد دکتر زنان از انجام آن اجتناب می کنند آمار بالایی از خانم ‌ها هستند که زایمان متعدد خصوصا زایمان طبیعی داشتن تا حدودی گشادی واژن ایجاد شده است که این تکنیک موجب بهبودی گشادی واژن میشود و کیفیت روابط جنسی میان زوجین را افزایش می‌دهد لیفت واژن موجب تقویت عضلات دهانه واژن می گردد و به گونه ‌ای بهتر شدن آن می ‌پردازد.

چه کسانی می توانند لیفت واژن با نخ را انجام دهند؟

افرادی که دچار عفونت های شدید واژینال و التهاب در این ناحیه است نمی‌توان گفت لیفت واژن انجام دهند مگر اینکه ابتدا برای درمان عفونت اقدام کنند و بعد از کاهش التهاب ناحیه اقدام به لیفتینگ اقدام کنند همچنین وجود سابقه های حساسیت به دارو های بی حسی موضعی مثل لیدوکائین نمی توانند از این روش استفاده کنند در افرادی که دچار سرطان در ناحیه تناسلی هستند توصیه نمی گردد

لیفت و تنگ کردن واژن با نخ چگونه انجام میشود؟

برای انجام این کار باید به وسیله تزریق بی حسی و موزه بی حس شود. عمل لیفت با نخ به صورت سرپایی بدون نیاز به بستری انجام می شود نکته مهم این است که اثر تولید بلافاصله بعد از آن قابل مشاهده خواهد بود و به کار رفته شده است.

در لیفت واژن بر کشیدگی دیواره های واژن منجر به تحریک و تولید کلاژن در آن منطقه می‌شود و از این طرح باعث جوانسازی ناحیه تناسلی هم می گردد همچنین با انجام لیفت واژن توسط نحوه جذب شانس ابتلا به عفونت های قارچی هم کاهش پیدا می ‌کند و درمان عفونت نیز بهبود می ‌یابد این روش غیر تهاجمی است وضعیت دیگری روشن است که بیماران مبتلا به دیابت و اختلالات دریچه قلب امکان جراحی و بیهوشی را ندارند می توانند از این روش برای تنگ کردن واژن استفاده کنند.

هزینه لیفت واژن با نخ چقدر است؟

هزینه انجام لیفت با نخ بسیار مقرون به صرفه است و نسبت به عمل های زیبایی تناسلی دیگر مناسب تر می باشد برای برآورد هزینه دقیق لیفت واژن با نخ نیاز است که ابتدا توسط یک متخصص زنان به خوبی معاینه شود تا بررسی لازم انجام گیرد میزان هزینه ها معمولا شامل دستمزد پزشک کیفیت و نوع جنس نخ لیفتینگ است.

موارد مهم قبل از لیفت واژن با نخ

این عمل زیبایی علاوه بر اینکه بسیاری مراقبت ها بعد از انجام آن لازم است باید به یک سری نکات مهم قبل از انجام آن بپردازید. معاینه از سوی بهترین و متخصص ترین جراح زیبایی زنان است.

ابتدا باید معاینات لازم انجام شود تا مشخص شود که هیچ گونه عفونت و بیماری نظیر زگیل تناسلی قارچ بخار و باکتری در ناحیه تناسلی تان وجود ندارد بسیاری از خانم ها قبل از استفاده از تکنیک لیفت واژن با نخ در اهواز باید تست پاپ اسمیر در اهواز بدهند توجه داشته باشید که اگر دارای بیماری های تناسلی هستید حتما اول برای درمان آن ها اقدام کنید سپس لیفت واژن را انجام دهید

نکات مهم بعد از تنگ کردن واژن با استفاده از نخ

بسیاری از متخصصین زنان و زایمان بعد از انجام لیفت و تنگ کردن واژن با نخ می گویند که نباید از زایمان طبیعی در اهواز داشت زیرا با این کار دهانه واژن مجددا دچار گشادی و تغییر فرم می‌ شود همچنین در مواردی که زایمان طبیعی سخت تر از حد معمول باشد یا نوزاد وزن نسبتا بالایی داشته باشد لازم است عمل سزارین انجام دهند زایمان طبیعی عضلات که لیفت واژن سفت شده است حالت  را از دست می دهد و مجدداً به حالت اولیه برمی گردد.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر ساره زرع پیما

پیج اینستاگرام دکتر ساره زرع پیما

کانال آپارات دکتر ساره زرع پیما

کانال نماشا دکتر ساره زرع پیما

———————————————————–

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × دو =

زایمان سزارین

همانطور که می دانید هیچ چیز همانند در آغوش گرفتن نوزاد برای مادری که ۹ ماه انتظار او را کشیده است شیرین نخواهد بود. اما برای تحقق یافتن این آرزو نیاز به این است که مراحل زایمان انجام شود امروزه

ادامه مطلب»
زایمان طبیعی

زایمان طبیعی در اهواز یکی از موارد فیزیولوژیکی است که مادر باردار به صورت طبیعی و با فعالیت های منظم و مرتب در دوران بارداری خود می‌تواند یک زایمان طبیعی خوب داشته باشد اما درد زایمان طبیعی برای همه خانم

ادامه مطلب»
بیماری سوزاک
بیماری سوزاک

سوزاک یک عفونتی است که از باکتری های منتقله از رابطه جنسی به وجود می آید. بیماری سوزاک از جمله بیماری هایی است که اگر درمان نشود مشکلات زیادی را به بار می اورد. و همه آقایان و خانم ها

ادامه مطلب»