دکتر سارع زرع پیما

رفع خشکی واژن با لیزر

رفع خشکی واژن با لیزر
فهرست مطالب

لیزر واژینال روش مناسب برای درمان عوارض یائسگی از جمله خشکی واژن و احساس درد در زمان نزدیکی هست. رفع خشکی واژن با لیزر یکی از بهترین روش ها است.

این روش درمانی می‌تواند بهترین روش برای از بین بردن مشکلات هورمونی و یا درمان جراحی هایی که به آتروفی واژن مرتبط می شوند در این روش در سطح لیزر کلاژن سازی واژن اتفاق می‌افتد جوانسازی بدون دردی به صورت ایمن انجام می شود و غشای محیطی واژن بازسازی می گردد.

در تمامی خانم ها خشکی و رنگ پریدگی واژن رنج می برند می توان از ان  استفاده کرد با استفاده از لیزر واژینال تمام مشکلات درمان می شوند.

در افرادی که به دلیل افزایش سن و یائسگی ها دچار خشکی واژن شده اند و در خانم  هایی که در دوران یائسگی از خشکی واژن و گشادی آن رنج می برند می توانند با استفاده از لیزر آن را درمان کرد.

تعداد جلسه با توجه به نیاز هر فرد متفاوت است و معمولاً دو تا سه جلسه درمان احتیاج است این روش کاملا بدون درد می باشد نیازی به استفاده بی حسی موضعی ندارد و از انجام این روش فعالیت جنسی را باید حداقل ۷۲ ساعت به تاخیر بیندازید.

همچنین افرادی  که  فعالیت سنگین ورزش نداشته باشید همه خانم ها می توانند از این روش استفاده کنند.

به جز کسانی که دچار بیماری های سیستمی تیکه حاد و موضعی هستند و  باردار می باشد از نظر واژینال برای تنگ کردن واژن لابیاپلاستی درمان بی اختیاری ادرار درمان علائم یائسگی درمان خشکی و آتروفی واژن درمان سوزش واژن درمان عفونت های مکرر واژن زنان که باکتریایی یا قارچی هستند درمان درد در زمان مقاربت می توان اشاره نمود.

نشانه های آتروفی و خشکی واژن

نشانه های آتروفی و خشکی واژن
نشانه های آتروفی و خشکی واژن

خشکی و سوزش و خارش واژن خونریزی بعد از رابطه جنسی مقاربت دردناک لبخند زندگی در زمان رابطه جنسی سوزش در زمان دفع ادرار عفونت های مکرر دستگاه ادراری در گذشته در درمان آتروفی و خشکی واژن از هورمون های متعددی استفاده میکردند.

هورمون درمانی به دلیل بالا بودن خطر سرطان سینه به روش ایمیل و مناسبی نیست لیزر واژینال روش جدید درمان و علائم کشتی آتروفی و یائسگی واژن هست لیزر ۳۲ باعث می‌شود افزایش کلاژن سازی در بافت واژن باعث بالا رفتن خون رسانی و قدرت خونرسانی به بافت های آسیب دیده و نازک واژن شود.

به صورت موثر به  تحریک و بازسازی بافت های آسیب دیده داخل واژن میگردد و موجب ایجاد رگ های خونی جدید می‌شود که در درمان خشکی و آتروفی واژن ها تاثیرگذار است.

از ویژگیهای لیزر واژینال می توان به نیاز به بیهوشی بدون درد بودن بدون خونریزی و اینکه طرح‌های انجام می شود و نیاز به بستری شدن ندارد می‌توان اشاره کرد.

در به دنبال همه اینها هزینه آن نسبت به جراحی بسیار کمتر است و طرف و خشکی واژن باعث نازک شدن دیواره واژن زنان و کم شدن و کاهش خونرسانی طبیعی به بافت پوست می گردد در نتیجه خواسته لغزندگی که در محیط واژن وجود دارد از دست میرود و پی اچ  طبیعی آن تغییر پیدا می کند.

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 6 =

زایمان سزارین

همانطور که می دانید هیچ چیز همانند در آغوش گرفتن نوزاد برای مادری که ۹ ماه انتظار او را کشیده است شیرین نخواهد بود. اما برای تحقق یافتن این آرزو نیاز به این است که مراحل زایمان انجام شود امروزه

ادامه مطلب»
زایمان طبیعی

زایمان طبیعی در اهواز یکی از موارد فیزیولوژیکی است که مادر باردار به صورت طبیعی و با فعالیت های منظم و مرتب در دوران بارداری خود می‌تواند یک زایمان طبیعی خوب داشته باشد اما درد زایمان طبیعی برای همه خانم

ادامه مطلب»
بیماری سوزاک
بیماری سوزاک

سوزاک یک عفونتی است که از باکتری های منتقله از رابطه جنسی به وجود می آید. بیماری سوزاک از جمله بیماری هایی است که اگر درمان نشود مشکلات زیادی را به بار می اورد. و همه آقایان و خانم ها

ادامه مطلب»