دکتر سارع زرع پیما

تنگ کردن واژن در اهواز

فهرست مطالب

روش های تنگ کردن واژن در اهواز
روش های تنگ کردن واژن در اهواز
اکثر شما تصور می کنید که شل شدن واژن به تعداد دفعات رابطه جنسی هم مرتبط است به همین دلیل با کم کردن رابطه های جنسی به و رفع مشکل کمک می کنید. اما چیزی که پایه علمی ندارد این است که روابط جنسی می تواند بر شکل ظاهری واژن تاثیر بگذارد. شلی واژن زمانی به وجود می‌آید که بافت های درون واژن به علت های متفاوت دچار آسیب می‌شوند و حالت کشسانی خود را از دست می ‌دهند از دلایلش شلی واژن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 •  زایمان طبیعی
 •  اضافه وزن
 • چاقی
 • کمر درد
 • آسیب های کمری
 •  آسیب های لگنی
 •  بلند کردن اجسام سنگین
 • یائسگی
 • عطسه شدید مکرر
 • یبوست
 •  ورزش های سنگین
 • بلند کردن وزنه
 •  افزایش سن

گشاد شدن واژن چه مشکلاتی به همراه دارد؟

از این مشکلات ناشی از گشاد شدن واژن میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
 •  کاهش غلظت جنسی
 •  بروز عفونت‌ های واژینال در زمان گشاد شدن واژن
میزان تماس اندام های جنسی زوجین با هم کم می شود به همین دلیل عصب های جنسی تحریک نمی گردند که در نهایت باعث کاهش روابط زناشویی دونفره میشود. با گشاد شدن و شل شدن واژن میکروب ها راحت تر می توانند به دهانه واژن وارد شوند و به همین دلیل میزان عفونت به خصوص بعد از زایمان طبیعی بیشترین حد خود می‌رسنهد.

روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن در دسته جراحی و غیرجراحی دسته بندی میشود در روش‌های غیر جراحی فرد می‌تواند انجام حرکت ها و ورزش های و همچنین اصلاح رژیم غذایی و پرهیز از یکسری از فعالیت‌ها سلامت واژن خود را حس کند از افتادگی و شل شدن آن جلوگیری کند ابتدا به روش های جراحی برای داشتن واژن تنگ می پردازیم.

تنگ کردن واژن چیست؟

تنگ کردن واژن یکی از جراحی های زیبایی و درمانی به حساب می‌آید که در میان جوانان زیادی به دنبال خانم ها امروزه پیدا کرده اند از طریق عمل جراحی خانم ها اقدام به تنگ کردن عضلات کف لگن و بازسازی فاصله بین مقعد و واژن می کند به عللی که در بالا گفتیم عضلات دیواری باشند قدرت خود را کاملا از دست می‌دهند و با از دست دادن کنترل خود را داخل واژن شان افزایش پیدا می‌کند چون شلی واژن و افتادگی آن باعث کاهش میل و لذت جنسی و همچنین بی اختیاری ادرار میشود.

مزایای واژینوپلاستی چیست؟

مزایای واژینوپلاستی در اهواز
مزایای واژینوپلاستی در اهواز
از میان مزایای تنگ کردن واژن می توان به موارد زیر اشاره نمود افزایش اعتماد به نفس در میان خانم هایی که به دلیل عدم رضایت از ظاهر خود اعتماد به نفس شان را از دست داده اند بهبود روابط جنسی و افزایش لذت از رابطه دوره نقاهت کوتاه این جراحی علاوه بر جنبه درمانی به جوانسازی و زیباسازی واژن هم کمک می‌کند و جراحی کم تهاجمی به حساب می آید

عوارض تنگ کردن واژن با روش واژینوپلاستی

بیمار قبل از انجام آن باید به عوارض آن توجه کنند واژن پلاستی یکی دیگر از آن عمل های زیبایی می باشد که توسط بهترین جراح ژنیکوماستی انجام نشود می‌تواند خطرات زیادی داشته باشد. اگر این عمل زیر نظر و توسط پزشک جراح متخصص انجام شود احتمال بروز عوارض کاهش پیدا می کند از مهمترین عوارض واژن پلاستی میتوان به موارد زیر اشاره کرد. عوارض بعد از بیهوشی موضعی و عمومی هم اشاره کرد که در برخی افراد به دلیل حساسیت به دارو های بیهوشی طبیعی خواهد بود که جراحی واژینوپلاستی توسط بهترین جراح تنگ کردن واژن انجام شود و خطری ندارد همچنین پزشکان در اولین جلسه مشاوره قبل از انجام جراحی بیماران را از تمامی عوارض آن آگاه می سازد.

روش های تایتنینگ واژن

تایتنینگ واژن در اهواز
روش های تایتنینگ واژن
  جراحی تایتانیک یا همان تنگ کردن واژن با شیو ه‌ها و روش‌های متفاوتی انجام شود که نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت در ادامه بررسی انواع روش های تنگ کردن واژن می پردازیم.

جراحی پرینورافی واژن

پرینو یا میان دو راه منطقه‌ای واژن و مقعد است زمانی که زن زایمان طبیعی انجام می دهد می توان گفت این ناحیه دچار افتادگی و پارگی می شود جراحی پرینورافی کمک می‌کند تا بافت های آسیب دیده این ناحیه تامین گردد التهاب و عفونت خون ریزی و باقی ماندن اسکار از عوارض این جراحی هست این عمل اگر توسط متخصص زنان خوب انجام شود. نتیجه بسیار خوبی را به همراه خواهد داشت از مهمترین دلیلی که موجب گشاد شدن واژن میشود زایمان طبیعی است پرینو ناحیه است که قسمت مقعد برنامه تناسلی را به هم وصل میکند و در زمان زایمان طبیعی دار پارگی میشود پرینورافی در اهواز عملی است که بعد از زایمان برای ترمیم بافت های آسیب دیده در قسمت پرینه به واسطه جراح زیبایی زنان انجام میشود از مهم‌ترین نکته‌ای که در رابطه با این عمل باید به آن توجه کنید این است که نتیجه نهایی بعد از گذشت چندین ماه قابل مشاهده می‌شود انجام این روش با روش های دیگر عوارض خاص خود را دارد که برخی از این روش ها عبارتند از ایجاد التهاب و خونریزی بروز خونریزی ترشح غیرطبیعی واژینال احساس سرگیجه بارداری تهوع باقی ماندن جای زخم در ناحیه واژن

تنگ کردن واژن با لیزر

از مدرن ترین روش های تنگ کردن واژن استفاده از لیزر است این روش علاوه بر تنگ کردن رفع تیرگی ها را هم دنبال دارد از مزایای لیزر برای واژن پلاستی میتوان به موارد زیر اشاره نمود کمک به کلاژن‌سازی دائمی بودن نتیجه دوره نقاهت بسیار کوتاه هزینه به صرفه و بسیار کمتر از جراحی عدم نیاز به بستری شدن بعد از لیزر جوانسازی واژن و رفع مشکل تیرگی کاهش علائم بی اختیاری ادرار نتیجه گرفتن در مدت بسیار کم و بدون فاصله بعد از عمل است.

مهمترین اقدامات قبل از واژن پلاستی

قبل از این عمل اقداماتی باید انجام شود حتماً تست پاپ اسمیر داده شود درمان عفونت قارچی دستگاه تشخیص به وجود آن بازدید دکتر زنان و زایمان حتما الزامی است تست بارداری باید انجام بدهید و اطمینان از عدم بارداری داشته باشید مشاوره با پزشک و اعلام مصرف داروهای خاص یا حساسیت به دارو به پزشک و حتماً باید انجام شود.

روش های خانگی تنگ کردن واژن

روش های خانگی تنگ کردن واژن
روش های خانگی تنگ کردن واژن
داشتن یک تغذیه سالم یکی از مهمترین گزینه ها در داشتن رابطه جنسی سالم و لذت بخش است. درمان قطعی تنگ کردن واژن با روش های خانگی وجود ندارد و تنها روش ها برای جلوگیری از بروز آنها هستند در واقع بهتر است بگوییم که روش پیشگیری از گشاد شدن واژن وجود دارد ولی این روش درمانی نیستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =