دکتر سارع زرع پیما

تزریق ژل به واژن

فهرست مطالب

رابطه زناشویی جز مهم ترین اصل ها و معیار های یک زندگی است. متاسفانه خیلی از زوجین اهمیت به زیبایی ناحیه تناسلی شان نمی دهند و این مسئله می‌تواند موجب سردی زوجین شود.

دستگاه تناسلی بانوان با گذشت زمان و افزایش سن آن ها یا عوامل دیگر، شادابی قبلش را از دست می‌دهند و حالت ارتجاعی خود را دیگر نخواهد داشت؛ این موضوع قطعا برای خانم ‌ها می ‌تواند آزار دهنده باشد و مهمتر از همه در رابطه جنسی آن ها می‌تواند سردرد ایجاد کند یا همسرش را دلسرد کند.

امری که ممکن است اعتماد به نفس را در بانوان به طرز عجیبی کم کند از دست دادن حالت کشسانی واژن است با پیشرفت تکنولوژی جوانسازی واژن از طریق تزریق ژل به لابیا ها و پروتز واژن آسان شده است.

همین مسئله می‌تواند کمک شایانی به استحکام رابطه های زناشویی شود در این روش جراح و متخصص زنان و زایمان با تزریق ژل به ناحیه تناسلی بانوان اقدام به افزایش چربی در ناحیه لابیای ماژور می کنند.

علت تزریق ژل به لابیا چیست؟

علت تزریق ژل به لابیا
علت تزریق ژل به لابیا

لبه های خارجی واژن لابیا ماژور نام دارد با گذشت زمان افتاده و شل می شود و حالت شادابی خود را از دست می‌ دهند این بخش از بدن در زیبایی واژن تاثیر دارد و در صورتی که شل و افتاده به نظر برسد اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار می دهد به همین سبب پزشکان زایمان و زنان باعث تغییر در  قسمت لابیا و اقدام به جوانسازی واژن می کند.

به طور کلی تزریق ژل در ناحیه تناسلی به منظور رفع چین و چروک در ناحیه تناسلی رفع لاغری رو شل شدگی پوست واژن و رفع افتادگی پوست ناحیه تناسلی انجام میشود.

این کار به افزایش حجم و شادابی ناحیه تناسلی خود می پردازد اعتماد به نفس از دست داده ایشان بر می‌ گردد. رابطه جنسی فاکتور بسیار مهمی در رابطه زناشویی خواهد بود هر دو طرف برای رضایتبخش بودن رابطه جنسی تلاش می‌کنند و دست به هرکاری می‌زنند در غیر این صورت ممکن است به مرور زمان رابطه دچار سردی و جدایی شود.

کاندیدا مناسب تزریق ژل به واژن چه کسی است

تزریق ژل به واژن تنها برای بانوان یکی از مشکلات لاغری و افتادگی لابیا رنج می برند مناسب است اگر از ان دسته از افرادی هستید که ناحیه تناسلی تان دچار افتادگی شده است و اضافه وزن دارید به سراغ این تزریق نروید. چرا که ممکن است با مشکلات دیگر روبرو شوید به طور کلی افراد زیر کاندیدای تزریق ژل به واژن خود هستند:

 • زنانی که به دلیل کهولت سن دچار افتادگی واژن شده باشند.
 • زنانی که پس از زایمان طبیعی تجاری کشیدگی واژن را از بین رفتن لایه های مجاور شده باشند .
 • زنانی که به دلیل ژنتیکی زیبایی خود در ناحیه تناسلی را از دست داده اند.

خانم ها که به طور ژنتیکی از لاغری لابیای واژن رنج می‌برند قبل از انجام این کار حتما با پزشک زنان و زایمان یک جلسه مشاوره برقرار کنید تا راهنمایی های لازم را کسب کنید.

کاندیدای نامناسب تزریق ژل به واژن

کاندیدای نامناسب تزریق ژل به واژن
کاندیدای نامناسب تزریق ژل به واژن

خانم ها با وجود آن که لاغر هستند و افتادگی واژن دارند اما به دلیل بیماری های ژنتیکی قادر به تزریق ژل نیستن این افراد باید بیماری های زنانه خود را رفع کنند یا روش ‌های دیگر را برای زیبایی ناحیه تناسلی را انتخاب نماید .به طور کلی افراد زیر نباید این عمل را انجام دهند: خانم هایی که مبتلا به بیماری های خود ایمنی مثل تیروئیدیت تریت آسم و آلرژی هستند.

 • خانم‌هایی که سابقه سکته مغزی و قلبی دارند.
 • خانم ‌هایی که بیماری دیابتی دارند.
 • مبتلایان به زگیل تناسلی فعال
 • خانم های باردار و شیرده زنانی که بیماری‌های خاص مثل سرطان دارند
 • آن هایی که سابقه لختگی خون داشته‌ اند.

اگر پزشکی زنان و زایمان حتی بعد از مشاهده موارد فوق تشخیص دهند که بعد از تزریق ژل خطری شما را تهدید نمی‌کند اجازه انجام این کار را انجام می دهد.

فواید و مزایای تزریق ژل به لابیا ماژور

فواید تزریق ژل به واژن
فواید تزریق ژل به واژن

تزریق ژل زمینه افزایش اعتماد به نفس در بانوان که اعتماد بنفس پایین دارند را فراهم می کند؛ از جمله این عوامل عبارتند از:

 • جوانسازی واژن و لابیا.
 • افزایش حجم لبه های واژن.
 • سفت کردن ناحیه واژن.
 • کمک به درمان خشکی واژن.
 • سفید کردن ناحیه تناسلی.
 • رفع افتادگی و شلی واژن.
 • از بین رفتن چروک های اطراف واژن.
 • کوتاه بودن دوره نقاهت ژل در ناحیه تناسلی بدون درد و خونریزی بودن.
 • این عمل مشاهده نتایجش به صورت آنی و غیر تهاجمی است.
 • عدم نیاز به برش و جراحی.
 • عدم بیهوشی در تزریق ژل سبک بودن ژل ها و عدم احساس درد توسط فرد.

کاربرد تزریق ژل به واژن

امروزه روش های گوناگونی جراحی زیبایی واژن به وجود آمده است یکی از این روش‌ ها تزریق چربی و ژل به قسمت های تناسلی در خانم‌ ها است که طرفداران خیلی زیادی پیدا کرده است.

این تکنیک کاربردهای زیادی برای از بین بردن مشکلات در قسمت تناسلی می باشد از جمله کاربرد های تزریق ژل در قسمت های تناسلی عبارت هستند از :

 • بهبود ظاهر دستگاه تناسلی
 • برطرف کردن شل شدگی واژن
 • سفت شدن واژن
 •  از بین رفتن درد یا ناراحتی در قسمت دستگاه تناسلی
 • از بین رفتن چروکیدگی و افتادگی پوست در ناحیه تناسلی
 •  جبران حجم از دست رفته لابیا ‌ها
 •  جوانسازی لابیا‌ها
 •  تقویت نقطه جی اسپات به منظور افزایش حس جنسی
 •  تغییر ظاهر لبه های واژن افزایش حجم آن ها میباشد.

لابیا  ماژور به عنوان نوع محافظ در زمان مقاربت عمل می‌کند از بین رفتن حجم استحکام آن ها باعث ایجاد ناراحتی و درد در زمان رابطه جنسی خواهد شد زیرا قادر به محافظت در برابر اصطکاک بیش از حد نمی شود.

تزریق ژل به واژن جزو کم خطر ترین روش ها است و به همین دلیل بسیار بی خطر می باشد این روش غیرجراحی در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام خواهد شد و تقریباً ۱۵ دقیقه زمان لازم دارد .

نتایج آن بلافاصله بعد از تزریق قابل مشاهده می‌شود به منظور انجام این روش از بیهوشی استفاده نمی شود و تنها از بی حسی های موضعی استفاده می کنند.

نتیجه آن بلافاصله قابل مشاهده می باشد و بعد از تزریق هیچگونه استراحتی احتیاج ندارد و بلافاصله می توان فعالیت‌های روزمره را انجام دادید به درد و خونریزی ندارد و و نیازی به جراحی نیست.

برای انجام این تزریق از واژن را از مواد کار می‌کند که دارای اثر موقتی می باشد این مواد پرکننده از جنس هیالورنیک است. این ماده شیمیایی در بدن است

عوارض تزریق ژل به واژن

هر عمل بدون عیب و عوارض نیست و یکسری عوارض را همراه با خود دارد به گونه ‌ای که حتی مصرف زیاد آنتی بیوتیک هم می‌تواند فرد را با اختلالات روبرو کند.

به همین دلیل برخی از افراد ممکن است بعد از تزریق ژل به واژن دچار مشکلاتی شود باید متذکر شد که شدت عوارض این نوع جراحی بسته به مهارت پزشکی دارد. به طوری که هر چه جراح زنان و زایمان از مراتب بالاتری برخوردار باشد این عوارض کمتر می‌شود یکسری از عوارض را در ادامه برای شما بازگو خواهیم کرد.

 • قرمزی در ناحیه تزریق
 • حالت تهوع عفونت در محل تزریق
 • سفت شدن موقت در محل تزریق
 • تورم و کبودی احساس درد جزئی
 • بروز حساسیت وجود لکه های قرمز

آمادگی قبل از تزریق ژل

بعد از تزریق ژل در ناحیه تناسلی باید یکسری از نکاتی توجه کنید در صورتی که دارو های خاصی استفاده می کنید قبل از تجهیزات حتما آن را با پزشک در میان بگذارید در صورتی که به بیماری خاصی مبتلا هستند یا قبلا بیماران خاصی داشته اید حتما پزشک را در جریان آن بیماری قرار بدهید از مصرف آسپرین تا ۵ روز قبل از تزریق خودداری کنید.

اگر دچار عفونت های تناسلی هستند باید قبل از تزریق ژل آن ها را به صورت کامل درمان کنید پیش از تزریق ژل به اندازه کافی آب بنوشید.

مراقبت بعد از تزریق ژل به واژن

دارو های تجویز شده پزشک را به موقع مصرف کنید تا یک هفته بعد از تزریق ژل از داشتن رابطه جنسی بپردازد.

تا یک هفته بعد از تزریق ژل از مصرف الکل و کشور سیگار جدا خودداری کنید.

تا یک ماه از انجام هرگونه فعالیت های جنسی و ورزشی بپرهیزید.

تا دو روز از رفتن به حمام بپرهیزید از علت هایی که ممکن است شما را تحریک کند و موجب برقراری رابطه جنسی کنند دوری نمایید

هزینه تزریق ژل به ناحیه تناسلی بانوان چقدر است؟

هزینه تزریق ژل در ناحیه تناسلی بانوان به موارد متعددی بستگی دارد از جمله این موارد عبارتند از:

 • هزینه کلینیک دستمزد پزشکان در اتاق عمل
 • میزان افتادگی و لاغری
 • مصرف میزان ژل

به همین سبب بهتر است با یک جلسه مشاوره در رابطه با قیمت و هزینه با پزشکتان صحبت کنید و از هزینه‌ های احتمالی آن با خبر شوید.

دلیل کاهش چربی ناحیه تناسلی خانم ها چیست؟

کاهش وزن و زایمان طبیعی افزایش سن هر سه این دلایل می‌تواند باعث تغییرات هورمونی و کاهش و تعبیر بدن شود.

در نتیجه لابیا انعطاف پذیری خود را کاملا از دست می‌دهد و دچار شل شدگی می گردد این موارد سبب می‌شود که زیبایی ناحیه تناسلی اندام تناسلی خانم ها کم شود و رابطه جنسی فرد تحت تاثیر قرار بگیرد.

———————————————————–

راه های ارتباطی با دکتر ساره زرع پیما

پیج اینستاگرام دکتر ساره زرع پیما

کانال آپارات دکتر ساره زرع پیما

کانال نماشا دکتر ساره زرع پیما

———————————————————–

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 2 =

زایمان سزارین

همانطور که می دانید هیچ چیز همانند در آغوش گرفتن نوزاد برای مادری که ۹ ماه انتظار او را کشیده است شیرین نخواهد بود. اما برای تحقق یافتن این آرزو نیاز به این است که مراحل زایمان انجام شود امروزه

ادامه مطلب»
زایمان طبیعی

زایمان طبیعی در اهواز یکی از موارد فیزیولوژیکی است که مادر باردار به صورت طبیعی و با فعالیت های منظم و مرتب در دوران بارداری خود می‌تواند یک زایمان طبیعی خوب داشته باشد اما درد زایمان طبیعی برای همه خانم

ادامه مطلب»
بیماری سوزاک
بیماری سوزاک

سوزاک یک عفونتی است که از باکتری های منتقله از رابطه جنسی به وجود می آید. بیماری سوزاک از جمله بیماری هایی است که اگر درمان نشود مشکلات زیادی را به بار می اورد. و همه آقایان و خانم ها

ادامه مطلب»