دکتر سارع زرع پیما

آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟؟

آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟؟
فهرست مطالب

لابیاپلاستی یکی از شایع ترین جراحی های زنان در قسمت تناسلی شده است که به دلایل مختلفی از قبیل برطرف شدن عفونت های دائم و برای زیباتر شدن و بهبود در روابط جنسی انجام می‌گیرد.

برخی از افراد فکر می‌کنند که انجام این جراحی می‌تواند حس میل جنسی آنها را تحت تاثیر قرار دهد و برای روابط جنسی شان تاثیر منفی بگذارد به همین دلیل یکی از سوالات بسیار شایعی که در میان افراد به وجود می آید این است که آیا لابیاپلاستی میل جنسی را کم می کند یا خیر.

یکی از نکات بسیار مهم این است که باید بدانیم میزان حس جنسی به ارگاسم رسیدن و لذت بردن از رابطه جنسی در تمامی افراد به یک اندازه نیست و این حس متفاوت است.

عوامل زیر می تواند بر روی ان تأثیر بگذارند از جمله سن تحریک نقاط حساس جوان سازی بافت واژن و سلامت بافت واژن همگی در  میزان تاثیرپذیری و روابط جنسی موثر می باشد.

عمل لابیاپلاستی نه تنها منظور از زیبایی ظاهری ناحیه تناسلی انجام می گردد که برای درمان عفونت های پرتکرار هم قابل اجر است در حد یک ناحیه تناسلی آنها دارای چین و چروکها بسیار بزرگ و پوست اضافی هستند می‌توانند این جراحی را انجام دهند.

در واقع این جراحی گونه آسیبی به ناحیه کلیتوریس آنها وارد نخواهد کرد و در برخی از مواقع باعث بالا رفتن میل جنسی خانم ها می شود

لابیا پلاستی  یک جراحی زیبایی در قسمت تناسلی است که در آن شکل لبه های داخلی لابیا های مینور تغییر شکل می دهد.

آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟؟
آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟؟

به دلیل مختلف برای انجام این جراحی ها هست به صورت کلی می توان گفت که به جهت زیبایی انجام می شود  ابتدا باید به واسطه یک متخصص زنان معاینه شوید و بنا به تشخیص و صلاحدید و او به شما توصیه می شود که از این روش استفاده کنید.

یا خیلی جراحی لابیاپلاستی یک جراحی با حداقل بارزه هست هر جراحی زیبایی به عوارض خاصی مثل تورم و التهاب را در پی دارد که این جراحی هم به این شکل ان باید بدانیم که جای نگرانی ندارد این عارضه ها ظرف مدت زمان بسیار کمی از بین خواهند رفت.

عوارضی مثل نامتقارن شدن لابیا و عفونت های متعدد به دلیل انتخاب نادرست در  جراحی اتفاق می افتد به منظور پیشگیری از به وجود آمدن چنین عوارضی بهتر است قبل از آن که اقدام به جراحی نماید در انتخاب پزشکان دقت لازم را داشته باشید.

انجام عمل لابیاپلاستی میزان درد در زمان برقراری رابطه جنسی به  حداقل خود می ‌رسد و این تنها به دلیل برداشتن پوست اضافی در قسمت کلیتوریس می باشد که باعث بالا رفتن میل جنسی می شود خیلی از خانم ‌ها از بزرگی نواحی تناسلی شان راضی نخواهد بود.

همین باعث می‌شود اعتماد به نفس آن ها پایین بیاید و عدم برقراری رابطه جنسی آن ها را به دنبال داشته باشد عمل لابیاپلاستی می تواند ظاهر ناحیه تناسلی را بهبود ببخشد و افزایش اعتماد به نفس را در افراد به همراه داشته باشد.

دکتر ساره زرع پیما

من دکتر ساره زرع پیما متخصص زنان و زایمان و نازایی هستم، تخصص های من در زمینه های بارداری، جراحی زیبایی زنان و بیماری های زنان است.
درمطب من که در اهواز واقع شده است خدمات بسیاری در این 3 زمینه ارائه میشود.
خدمات کلی ما عبارت اند: لابیاپلاستی، سفید کردن واژن، تنگ کردن واژن، کربوکسی تراپی، درمان مشکلاتی همچون یاِسگی و اختلالات قائدگی، تخصص در زمینه زایمان سزارین و طبیعی و درمان بیماری هایی چون کیست تخمدان، تنبلی تخمدان و… میباشد.

شبکه های اجتماعی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

زایمان سزارین

همانطور که می دانید هیچ چیز همانند در آغوش گرفتن نوزاد برای مادری که ۹ ماه انتظار او را کشیده است شیرین نخواهد بود. اما برای تحقق یافتن این آرزو نیاز به این است که مراحل زایمان انجام شود امروزه

ادامه مطلب»
زایمان طبیعی

زایمان طبیعی در اهواز یکی از موارد فیزیولوژیکی است که مادر باردار به صورت طبیعی و با فعالیت های منظم و مرتب در دوران بارداری خود می‌تواند یک زایمان طبیعی خوب داشته باشد اما درد زایمان طبیعی برای همه خانم

ادامه مطلب»
بیماری سوزاک
بیماری سوزاک

سوزاک یک عفونتی است که از باکتری های منتقله از رابطه جنسی به وجود می آید. بیماری سوزاک از جمله بیماری هایی است که اگر درمان نشود مشکلات زیادی را به بار می اورد. و همه آقایان و خانم ها

ادامه مطلب»